- crm

Jaké Zoho služby jsou součástí služby TechPeer?

Specializujeme se na Zoho instalace, přizpůsobení a optimalizace. Během pandemie jsme všichni viděli, jak je pro podniky důležité mít schopnost škálovat své vztahy se zákazníky. Centralizovat data tam, kde je to potřeba, a umožnit vašemu prodeji a zákaznické podpoře, aby měli k dispozici všechny informace, které potřebují k pomoci klientům nebo potenciálním klientům. Naše společnost vám může pomoci s Zoho implementací. Naši odborníci mohou být rychle mobilizováni. Podíváme se na vaši stávající infrastrukturu vztahů se zákazníky a budeme hledat příležitosti, jak zlepšit udržení zákazníků, prodej a zákaznickou podporu.

Konsolidovaná historie

Výkonný CRM, jako je Zoho, by vám měl pomoci konsolidovat historii všech interakcí se zákazníky, a to na jednom místě. To vám pomůže zvýšit retenci zákazníků a také jejich zkušenosti s vaší značkou.

Konsolidovaná historie
staffing2_title

Na našich lidech záleží

Prosperující firma potřebuje prosperující zaměstnance. Pro nás ve společnosti TechPeer je zdraví a pohoda našich zaměstnanců důležitá; naši zaměstnanci nejen přispívají k růstu naší organizace, ale zároveň využívají své dovednosti, znalosti a talent k dosažení osobního naplnění.

Potřebujete pomoc s Zoho nastavením?

Pokud máte pro své podnikání optimálně nastavený nástroj, pomůže vám to automatizovat a zvýšit produktivitu. Spojte se s námi.