- erp

Jaké SAP ERP služby jsou součástí služby TechPeer?

Specializujeme se na SAP ERP instalace, přizpůsobení a optimalizace. Během pandemie jsme všichni viděli, jak je pro podniky důležité mít schopnost řídit zásoby, skladové zásoby, výrobní procesy. Naše společnost vám může pomoci s vašimi SAP ERP webovými stránkami. Naši odborníci mohou být rychle mobilizováni. Podíváme se na vaši stávající infrastrukturu ERP a budeme hledat možnosti, jak zvýšit produktivitu, a v případě potřeby zavedeme automatizaci.

Převezměte kontrolu nad svým dodavatelským řetězcem

Výkonný systém ERP, jako je SAP ERP, vám pomůže lépe řídit procesy, dodavatelský řetězec, operace, výkazy a finance, a to vše na jednom místě. To vám pomůže zvýšit ziskovost a získat přehled na vysoké úrovni o tom, jak jsou využívány zdroje vaší společnosti.

Převezměte kontrolu nad svým dodavatelským řetězcem
staffing2_title

Na našich lidech záleží

Prosperující firma potřebuje prosperující zaměstnance. Pro nás ve společnosti TechPeer je zdraví a pohoda našich zaměstnanců důležitá; naši zaměstnanci nejen přispívají k růstu naší organizace, ale zároveň využívají své dovednosti, znalosti a talent k dosažení osobního naplnění.

Potřebujete pomoc s SAP ERP nastavením?

Pokud máte pro své podnikání optimálně nastavený nástroj, pomůže vám to automatizovat a zvýšit produktivitu. Spojte se s námi.