- ecommerce

Jaké WooCommerce služby jsou součástí služby TechPeer?

Specializujeme se na WooCommerce Instalace, úpravy a optimalizace. Doba elektronického obchodování je tady. Během pandemie jsme všichni viděli, jak je pro podniky důležité mít možnost prodávat online (oproti offline). Naše společnost vám může pomoci s vašimi WooCommerce webovými stránkami. Naši odborníci mohou být rychle mobilizováni. Podíváme se na vaše webové stránky a budeme hledat možnosti, jak zlepšit rychlost, nastavit správné zálohování a zabezpečení.

Váš internetový obchod je klíčem k příjmům

Používáte k prodeji správný nástroj? WooCommerce je skvělé, že tak činíte, ale je velmi důležité, abyste se ujistili, že je váš obchod a backend důkladně optimalizován.

Váš internetový obchod je klíčem k příjmům
staffing2_title

Na našich lidech záleží

Prosperující firma potřebuje prosperující zaměstnance. Pro nás ve společnosti TechPeer je zdraví a pohoda našich zaměstnanců důležitá; naši zaměstnanci nejen přispívají k růstu naší organizace, ale zároveň využívají své dovednosti, znalosti a talent k dosažení osobního naplnění.

Potřebujete pomoc s vaším WooCommerce webem?

Pokud máte pro své podnikání optimálně nastavený nástroj, pomůže vám to automatizovat a zvýšit produktivitu. Spojte se s námi.